Turkish Airlines EuroLeague’in 11. haftasında Panathinaikos OPAP’a konuk olacak Fenerbahçe’de Melih Mahmutoğlu ve Ahmet Düverioğlu Yunanistan’a götürülmeyecek. Marko Guduric’in durumu maç saatinde belli olacak. Sakatlığı nedeniyle FC Barcelona Lassa karşısında forma giyemeyen Kostas Sloukas ise Panathinaikos karşılaşmasının maç kadrosunda yer alacak.

Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamada “Fenerbahçe’de, TOFAŞ maçında kasık bölgesinde problem oluşan Melih Mahmutoğlu ve Pınar Karşıyaka mücadelesinde sağ ayak bileğinde burkulmaya bağlı olarak bağ yaralanması yaşayan Ahmet Düverioğlu, Panathinaikos maçı için Yunanistan’a seyahat edecek kafilede yer almayacak. Her iki oyuncumuzun da tedavisine İstanbul’da devam edilecek. Pınar Karşıyaka maçında sağ ayak bileği burkulan Marko Guduric ise takımla birlikte Yunanistan’a gidecek ve durumuna maç saatinde karar verilecek. Sakatlığı nedeniyle Barcelona Lassa müsabakasında oynayamayan Kostas Sloukas da takım idmanlarına başladı ve bu maç için takım kafilesinde yer alacak.” ifadelerine yer verildi.

EuroLeague’de oynadığı son altı maçtan galibiyetle ayrılan Fenerbahçe 10 maçta elde ettiği dokuz galibiyette liderlik koltuğunda oturuyor. Temsilcimizin bu haftaki rakibi Panathinaikos OPAP 10 maçta beş galibiyet elde ederken beş kez de kaybetti ve ligde sekizinci sırada yer alıyor.


Orijinal kaynak | fenerbahce.org

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir