VTB Ligi ekiplerinden Lokomotiv Kuban, geçtiğimiz günlerde Real Madrid’den ayrılan tecrübeli kısa Jonas Maciulis ile anlaştı.

Geçtiğimiz günlerde üç buçuk sezondur formasını giydiği Real Madrid’den fazla dakika alamadığı için ayrılan ve yeni bir takım arayışına başlayan Jonas Maciulis, yeni takımını Rusya’da buldu.

VTB Ligi ekiplerinden Lokomotiv Kuban ile anlaşan Jonas Maciulis, Kuban’da sakatlığı bulunan ve sahalardan yaklaşık dört ila beş hafta arası uzak kalacak olan Ryan Broekhoff’un yerine kadroya dahil edilecek.

Bu sezon Real Madrid forması ile EuroLeague’de 21 maça çıkan Jonas Maciulis, ortalama 13.1 dakika süre alıp 3.1 sayı ve 1.9 ribaund ortalamalarıyla mücadele etti. 

Metehan Metin Cetin

Basketbol sevdalısı bir genç. İletişim: metehanmetinc@gmail.com

Website:

1 Comments

  1. Customessaywriting - 22/03/2018

    kardesim sen neden muhattab oluyorsun bunlarla, bunlar senin seviyene gelemez. Kiskancliktan catlarlar. Seni soksunlar gercek B737-A320-B747 simulatorune rahat ucusurursun. Bu gercegim ben diye aglayan yeni yetme veletleri bilmedikleri bir tipin simulatorune koysalar sebek gibi kalirlar hahahah 0 0 custom essay writing

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir