Sezona büyük Kyrie Irving takasının bir parçası olarak başlayan ve Cleveland Cavaliers’ın yolunu tutan Isaiah Thomas sonrasında geldiği Los Angeles Lakers’a alışmış gibi görünüyor.

Lakers ile çıktığı altı karşılaşmada 22.7 dakika süre alan ve 13.2 sayı, 1.5 ribaund, 4.3 asist ortalamaları tutturan Thomas şimdiden takım arkadaşları hakkında konuşmaya başladı.

Lakers’ın çaylak oyuncusu Lonzo Ball’un şutu hakkında değerlendirmelerde bulunan Isaiah bu şutun çok çirkin olduğu ancak değiştirilmemesi gerektiğini belirtti.

Isaiah Thomas: ”Aşırı çirkin bir şutu var. Bu çirkin şut hayatı boyunca onunla birlikte başarılı oldu. En üst seviyeye çıktıktan sonra bunu değiştirmeye ihtiyacı yok. Sadece daha iyi olması için çalışmaya devam etmeli. O bir spor salonu faresi ve ne olursa olsun çok daha iyi olmaya devam edeceğini görüyorum.” ifadelerini kullandı.

Lonzo Ball bu sezon bu şut stiliyle %36 gibi kötü bir şut yüzdesi yakalarken sahada kaldığı ortalama 33 dakikada 10.2 sayı, 7.1 ribaund, 7 asist istatistiklerini üretmişti.


Mert İşleyen

Hayatını spora adamış birisi. NBA yazarı. İletişim: mertisleyen1@gmail.com

Website:

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir