Geçtiğimiz hafta sonu Fenerbahçe deplasmanında alınan mağlubiyetin ardından Dusan Ivkovic’in görevine son veren Anadolu Efes’te, takımın başına bir başka Sırp çalıştırıcı Sasha Djordjevic’in geçebileceği iddia edildi.

Lacivert-Beyazlı kulübün beklentilerin altında geçen sezonun ardından yeni antrenör arayışına girdiği belirtilirken geçtiğimiz hafta Euroleague’de Laboral Kutxa’ya elenilmesinin ardından Panathinaikos’taki görevine son verilen Sasha Djordjevic’in Anadolu Efes radarında olduğu iddia edildi.

Anadolu Efes Spor Kulübü, Dusan Ivkovic’in ayrılığının ardından takımı sezon sonuna kadar tecrübeli çalıştırıcının yardımcılığı yapan Ahmet Çakı’nın çalıştıracağını açıklasa da, Sasha Djordjevic ile anlaşma sağlanması halinde Sırp çalıştırıcının bu sezon göreve gelebileceği ve içinde bulunduğumuz sezonu Anadolu Efes ile tamamlayabileceği belirtildi.

Panathinaikos ile beklentilerin altında bir sezon geçirerek hayal kırıklığı yaratan ve görevine son verilen Sasha Djordjevic, hâlihazırda Sırbistan Milli Takımı’nın da antrenörlüğünü yapıyor.

Onur Çelikten

Twitter: @mrcelikten - E-posta: [email protected]com

Website:

3 Comments

  1. […] Σύμφωνα με τουρκικά δημοσιεύματα, ο πρώην προπονητής του Παναθηναϊκού εξετάζεται από τους ανθρώπους της Αναντολού Εφές με σκοπό να ολοκληρώσει τη φετινή σεζόν στην Κωνσταντινούπολη, κι ύστερα -εφόσον καταφέρει να επαναφέρει την ομάδα στην κορυφή της Τουρκίας- να συνεχίσει το έργο του. Ο “Σάλε”, που απολύθηκε από τον Παναθηναϊκό μετά τον αποκλεισμό με “σκούπα” από τη Λαμποράλ Κούτσα, διαδέχθηκε τον Ντούσαν Ίβκοβιτς στον πάγκο της Σερβίας, κάτι που δεν αποκλείεται να κάνει ξανά, αυτή τη φορά για χάρη της Αναντολού Εφές. […]

  2. efesli - 28/04/2016

    bigün bartzokas,bir gün trınchıeri, diğer gün radonjıc bugün djordjevıc koç olarak bakalım daha kimler le ismimiz çıkacak ama efes her zaman sürprizlerin takımıdır kimsenin aklında olmayan biri geliverir şap diye bırakır adamı

  3. Ucanbasketbol - 28/04/2016

    Buyuk ihtimalle ettore messina haberleri cikacaktir yakin bir zaman da Lakers a gitmezse

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir