Zion Williamson, iyileşme sürecinde Naruto’dan destek almış!

Bir sezonu kenarda geçirmesinin ardından parkelere dönmeye hazırlanan Zion Williamson süreç hakkında konuştu.

Zion Williamson, NBA‘de henüz 85 maça çıkmıştı ki sakatlığı onu bir sezon kenarda oturttu. 22 yaşındaki genç yetenek için şüphesiz zor bir yıl oldu. Ama o, kimsenin geçirdiği süreci kendisi gibi hissedip kavrayamayacağını söylüyor.

2021-22 sezonunun sonlarına doğru sahaya döndü dönecek derken yeşil ışık yine yanmamıştı. New Orleans Pelicans ile yeni bir sözleşme imzalamasının ardından %100 sağlıklı şekilde yeni sezonu beklemeye koyuldu.

Yaptığı her açıklamada kendisini ve Pelicans’ı hayal kırıklığına uğramayacağını söylüyor. Rehabilitasyon sürecinde ünlü çizgi roman karakteri Naruto’dan yardım aldığını da sözlerine ekliyor.

”Sakatlığın üzerinden çok geçti. Burada oturup açıklayabilirim ama kimse gerçekten benim hissettiğim gibi hissedemeyecek. Ayağım kırıldı ve onu sihirli bir şekilde iyileştiremedim. Bu durum canımı acıttı çünkü basketbol oyununu seviyorum. Ama her gün tanımadığım insanlardan nefret ve acı dolu söylemler duyuyordum ve bu beni yıpratmaya başladı.

Dünya ne derse desin kim olduğumu hatırlamam ve buna sadık kalmam gerekiyor. Naruto’nun yaptığı buydu ve ben de bunu yapacağım. Naruto her zaman oradaydı ve hep de olacak.”

Kendi kariyerini Naruto ile karşılaştırmadan da geçmeyen Williamson, ”Bir süre kimse Naruto’yu ciddiye almadı” diyerek mesajını da verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler