Zeljko Obradovic: “Yaptığınız işi, yaptığınız her neyse sevmelisiniz”

34. Erkekler Türkiye Kupası’nda yarı finalde Türk Telekom ile karşılaşacak olan Fenerbahçe Beko’da Koç Zeljko Obradovic, maç öncesinde düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Organizasyonda yer almaktan keyif aldıklarını ifade eden Zeljko Obradovic, yabancı kuralı hakkında da konuştu ve şunları söyledi:

“Öncellikle Ankara’da sıklıkla başka turnuvalara katılıyorum. Bu organizasyonlar çerçevesinde oynamaktan keyif alıyoruz. Bunun için Federasyonumuza teşekkür ederiz.

Umarız ki iyi bir oyun olur ve gelen herkes bu oyundan keyif alır.  Öncellikle şunu söyleyeyim, yaptığınız işi yaptığınız her neyse sevmek; sonrasında eğitim ve bunları geliştirmek yer almaktadır. Ben bunca yıl boyunca kendimi geliştirdim ve kendimi diri tuttum. Bunu yaparken oyuncularımı yakından izledim ve meslektaşlarım ile birlikte konuştum. 

Aslında yabancı kuralı sorununun çok basit bir yanıtı var. Yaşamdaki her şey için geçerli. Kurallar var ve kurallar herkes için. Herkes sezon başında kuralları bilerek bu sezona başlıyor. Biz bunu bilerek sezona başladık. Eğer bu konu üzerinde tartışma yapacak olursak bugün de olduğu gibi gelecek sezon öncesinde, yazın yapacağız bu tartışmayı. Şu an olan kurallar buysa buna göre hareket edeceğiz. Her organizasyon kendi içerisinde kendine özgün zorluklar oluşturuyor. Ben bu zorluklar için her zaman motive durumdayım. Bu her gün için geçerli.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler