Zeljko Obradovic: “Üçüncü çeyrek dışında çok iyi oynadık.” | #GameOn

Temsilcimiz Fenerbahçe’de Koç Zeljko Obradovic deplasmanda kazandıkları EA7 Emporio Armani Milan maçı sonrasında yaptığı açıklamada takımın genelde iyi oynadığını belirtti.

Koç Obradovic’in yaptığı açıklamalarının tamamı şu şekilde:

“Üçüncü periyotta felaket oynadık. Bu seviyede bir konsantrasyonla oynamak imkansız. Kilit oyuncularımız saçma sapan fauller yaptı ve Milano kolayca oyuna dahil oldu. İyi savunma yaptığımız doğru. Milano’nun 90 sayı ortalamasıyla oynadığını biliyoruz ve maçtan önce sert savunma yapmamız gerektiğiniz konuştuk ve kolay sayı bulmalarına izin vermedik. Üçüncü çeyrek dışındaki çeyrekleri iyi oynadık.

İyi bir hücum takımına karşı mücadele ettik, bu nedenle en yaratıcı oyuncularına iyi savunma yapmaya çalıştık. İlk yarıda oyunu kontrol ettik; birkaç tane kolay olmayan son saniye sayıları buldular, fakat bu tek problemimizdi. Üçüncü çeyrekte savunmamız çok kötüydü çünkü iki önemli oyuncumuz, Kalinic ve Vesely, kenardalardı. Fakat son çeyrekte oyun kurularımız Sloukas ve Dixon oyunu kontrol ettiler. Çok iyi bir takımı deplasmanda yendiğimiz için mutluyum ama yine her zamanki hatalarımızı yaptık.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler