Zeljko Obradovic: “Önümüzde büyük bir şans var”

Zeljko Obradovic, Real Madrid serisinin dördüncü maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. 

Serinin dördüncü maçında bu akşam Real Madrid’i konuk edecek Partizan’ın koçu Zeljko Obradovic, karşılaşmaya dair görüşlerini paylaştı. Üçüncü maçta teptikleri fırsat hakkında konuşan Obradovic, önlerinde hala büyük bir fırsat olduğunu dile getirdi:

“Playoff’lar her zaman böyledir. İki günde bir çıkıp oynarsın. Oyuncular, son ayların en kötü maçlardan birini oynadığımızın farkında. Kalitemizi artırmamız ve maçın 40 dakika olduğunu anlamamız gerekiyor. Önümüzde büyük bir şans var.”

Zeljko Obradovic, sakatlığı sebebiyle ameliyat olmak mecburiyetinde kalan Aleksa Avramovic’in karşılaşmada forma giyemeyeceğini kamuoyuyla paylaşırken, cezasını tamamlayan ve formasına kavuşacak olan Mathias Lessort’un dönüşü hakkında da şunu söyledi:

“Mathias’ın takım için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ancak o yokken bile kafa kafaya oynadık.”

Sırp koç, Belgrad’da yaşanan okul saldırısı ve maçın muhtemel ertelenme durumuyla ilgili ise şöyle konuştu:

“Ne diyeceğimi bilmiyorum. Sorun programda. Ne zaman oynayabiliriz? Real’in yükümlülükleri var. Bunların hepsi ayrı sorunlara yol açar. Bilmiyorum. Hepimiz şoktayız ancak anladığım kadarıyla maç oynanacak.”

Durumun 2-1 Partizan lehine olduğu seride dördüncü karşılaşma bu akşam saat 21.30’da başlayacak. Mücadele, S Sport Plus ekranlarından naklen yayınlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler