Zeljko Obradovic: ”İlk yarıda çok sabırsızdık”

Fenerbahçe’nin Turkish Airlines Euroleague’de SIG Strasbourg’u 81-64 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Zeljko Obradovic, ilk yarıda çok sabırsız davrandıklarını ancak ikinci yarıda iyi savunma yaparak maçı kazandıklarını belirtti.

Salona gelerek kendilerine destek veren taraftarlara ve Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a teşekkür eden Zeljko Obradovic, ikinci yarıda daha iyi basketbol oynadıklarını ancak ilk yarıda sabırsız davrandıklarını ifade etti.

Koç Zeljko Obradovic’in açıklamalarından satır başları şu şekilde:

”İlk maçımızda farklı kaybettiğimiz bir takıma karşı oynadık. Bu maç için 40 dakika boyunca çok iyi oynamamız gerektiğini ve özellikle üç sayı atışlarını kontrol altına almamız gerektiğini konuştuk. Strasbourg şu ana kadar üç sayılıkları en iyi atan takımdı. Çok iyi savunma yaptık. İlk yarıdaki hatamız çok sabırsız oluşumuzdu. İkinci yarıda çok daha iyi oynadık. Takımımı tebrik ediyorum, çok iyi oynadılar. Son 4 dakikaya kadar mükemmel oynadılar, genç oyuncularımızı oyuna alana kadar. Taraftarlarımıza, bize destek veren herkese, özellikle de Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize çok teşekkür ediyorum.”


  • Haber içeriğinde kullanılan ve Zeljko Obradovic’e ait olan ifadeler Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi web adresi üzerinden temin edilmiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler