Yıldızlar geçidi The Last Dance’in tanıtımı yapıldı #NBA

NBA efsanesi Michael Jordan’ın hayatını anlatan ve 10 bölüm yayımlanacak olan The Last Dance belgeselinin tanıtımı yapıldı.

ESPN tarafından 2020 yılında 10 bölümde yayımlanacak olan The Last Dance belgeseli, NBA efsanesi Michael Jordan‘ın hayatını konu alacak ve bu belgeselde birçok yıldız söz alıp MJ’den bahsedecek.

Kobe Bryant’tan eski ABD Başkanı Barrack Obama’ya, MJ’in rekabete girdiği Magic Johnson’dan takım arkadaşı Pat Riley’ye kadar birçok isim Jordan’ı anlatacak. Tanıtımda gösterilen isimler haricinde Gary Payton ve Larry Bird’ün de belgeselde yer alması bekleniyor.

Uzun süredir beklenen belgeselin konusu olan ve 23 numaralı formasıyla efsaneleşen Jordan, iki kez ve toplamda dört sezon kariyerine ara verdi. İlk ara verişinin ardından bıraktığı seviyenin de üstünde geri dönen MJ23, bu istikrarı sayesinde takdir toplamıştı.

Efsane ismin kariyerinde 6 NBA şampiyonluğu, 6 Final MVP’liği, 5 normal sezon MVP’liği, 10 kez sayı kralı olma, 1 kez yılın savunmacısı seçilme ve 9 da yılın savunma beşine seçilme gibi bireysel başarıları bulunuyor.


Kaynak: ESPN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler