Avrupa’nın En İyi Basketbol Ligi olarak gösterilen Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin en büyük yıldızları, 21 Ocak Pazar günü Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek Tahincioğlu All-Star 2018’de bir araya geliyor.

Errick McCollum’ın en yüksek oy rakamına ulaştığı oylama sonucunda kesinlik kazanan Asya ve Avrupa karmaları, yılın basketbol olayında bir araya gelerek tüm spor severlere şölen tadında bir gün sunmaya hazırlanıyor.

25 Aralık – 17 Ocak tarihleri süresince BSL’nin oylama partneri RedBull.com’un katkılarıyla redbull.com/bslallstar adresinden yapılan oylama sonucunda Avrupa Karması’ndan Errick McCollum (Anadolu Efes), 13 bin 426 oyla oylama şampiyonu olurken, Asya Karmasında da Luigi Datome (Fenerbahçe Doğuş), 11 bin 483 oyla en üst sırada yer aldı.

21 Ocak günü Sinan Erdem Spor Salonu’nda karşı karşıya gelecek iki yıldızlar karmasından Asya Karması’na Eskişehir Basket’in Baş Antrenörü Josep Berrocal, Avrupa Karmasına ise Darüşşafaka’nın teknik patronu David Blatt koçluk yapacak.

Türkiye Basketbol Federasyonu Hidayet Türkoğlu yaptığı açıklamada: “Avrupa’nın en iyi ligi olarak gösterilen Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde boy gösteren yıldızlarımız, normal sezonun yorucu takvimine kısa bir ara verirken, tüm yetenekleriyle de basketbol severlere unutulmaz bir gün yaşatacak. Tahincioğlu All-Star 2018 boyunca Parkenin Sihizbazları’nın yanı sıra; birçok sürpriz konuk, basketbolumuzun en önemli etkinlikleri arasında yer alan bu organizasyonda bizlere eşlik edecek. Tüm basketbol severleri Tahincioğlu All-Star’a bekliyoruz.” dedi.

Tahincioğlu All Star 2018’in ilk beşleri: 

Tahincioğlu All Star 2018’in yetenek yarışmasına katılacak isimler: 

Mert İşleyen

Maç izler, fotoğraf çeker. Bunları bir araya getir ve paylaşır.

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir