23 yaşındaki milli oyuncu Yiğit Arslan, yayınladığı veda mesajıyla TOFAŞ’a veda ettiğini duyurdu ve altyapısında yetiştiği kulübe her şey için teşekkür etti.

Yiğit Arslan’ın yayınladığı veda mesajı:

“2004 yılında küçük bir çocuk olarak geldiğim bu kulüpten tam 15 sene sonra, A Milli Takım’a kadar yükselmiş bir basketbolcu olarak çıkıyorum. Bu süre zarfında ilk olarak her zaman yanımda olan aileme, altyapıdan A takıma çıkmamda üzerimde emeği olan başta Erhan Toker olmak üzere bütün altyapı antrenörlerime, idarecilerime çok teşekkür ederim.
Ayrıca kendimi çok iyi göstermeme yardımcı olan, okul takımında oynatan ve burs almamı sağlayan büyüklerime de teşekkür ederim. Geldikleri ilk günden beri her gün gelişmem için uğraşan, emek veren ve karakterli basketbolcular olmamız için çalışan başta Orhun Ene olmak üzere tüm teknik ekibimize ve Tofaş Spor Kulübü çalışanlarına, Tolga Öngören ve tüm yöneticilerimize çok şey borçluyum.
Son olarak her maçta, hatalarımda alkışlayan ve bir evlat olarak gören tüm Tofaş taraftarlarına teşekkür ederim. Her zaman aklımda iyi hatıralarınız kalacak. Kendinize iyi bakın.

Saygılarımla.”

 

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir