Geri1 of 13

#YETŞ15: İzlenecek oyuncular

Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası yarın (5 Mayıs) Kocaeli’nde başlayacak. Bu şampiyona boyunca TB Altyapı ekibi orada olacak ve turnuvayı takip edecek.

Yazarlarımızdan Ömür Özcan, turnuva öncesinde öne çıkmasını beklediği oyuncuları derledi. İşte bu turnuvaya damgasını vurmaya aday 12 oyuncu.

Geri1 of 13

#YETŞ15: İzlenecek oyuncular

Ömür Özcan

@TBAltyapi Editörü, @TrendBasket Yazarı /İletişim: [email protected]

Website:

5 Comments

 1. Ali Kadri - 05/05/2015

  Yazık!..Genç nüfusun bu kadar çok olduğu bu güzel vatanımızda.Altyapılarda bile devşirmeler sunuluyor önümüze.Ve en kötüsü basketbol camiasının bunu da eleştirmeye bile takati yok.Bugüne kadar balon yapılan birkaç genç oyuncu bile A Milli Takımızda oynatılmaya cesaret edilemiyor.''Acaba kimi devşirsekte Milli Takımda oynatsak'' diye yabancıların ayağına gidiyoruz.Hani bizim çocuklar çok iyi yetişmişti?Hani Basketbol Federasyonu çok başarılıydı?Avrupa Şampiyonlukları,üstüne para verip gidilen A Milli takım turnuvaları???Halen daha eskiden bize güzel başarılar yaşatmış ama artık emeklilikleri gelmiş o değerli isimlerden medet uman Federasyonumuz kendini başarılı gösteriyor. Ama her branşta olduğu gibi basketbol sektörü de kocaman bir balon ve en kötüsü de bırakın buna dur diyen birini, eleştirmeye bile kimsenin yüreği yok.Altı tane yabancıyla başarılıymış gibi gösterilen ama sevinemediğimiz,bize ait olmayan suni başarılar.FORMALARI BİZİM AMA O FORMAYI TERLETENLERLE AYNI DİLİ KONUŞAMADIĞIMIZ İNSANLAR...

 2. Ankaradan - 06/05/2015

  Güzel bir çalışma bu listeye T.Telekom'dan Ata Kahraman ve Ted'den Yiğit Aydın'da eklenebilirdi.Belki onların seviyesinde pek çok oyuncu olduğu düşünülebilir ama sonuçta takımlarını sürükleyen oyuncular bunlar.

 3. cevat - 06/05/2015

  Bence İBb sen furkan ayça da takip edilmesi gereken super yetenek

 4. aydın şevik - 08/05/2015

  ahmet can duran'ın boyu kaç ?

 5. yedi - 08/05/2015

  Ahmet Can Duran için bu linke bakabilirsiniz; http://www.fenerbahce.org/fbulker/detay.asp?ContentID=41414&ContentCategoryID=154

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir