Wichita zorlu maçı kazandı, Virginia sürprize izin vermedi

İlk turun en zorlu eşleşmelerinden birinde Orta Batı’nın 7 numarası Wichita State ile 10 numarası Indiana karşı karşıya geldi. Beklendiği gibi büyük bir mücadeleye sahne olan maçta Wichita State 81-76 kazanamayı başardı.

Wichita State’de müthiş bir maç çıkartan guard Fred VanVleet 27 sayı 2 ribaund 4 asist ve 1 top çalma ile takımını sırtladı. Hoosiers’ta ise Yogi Ferrell attığı 24 sayıyla takımı kaybetse de dikkatleri çekti.

Wichita State Shockers

wichitabs

 

Indiana Hoosiers

indianabs

 

Diğer taraftan Doğu bölgesinin büyük favorilerinden 2 numaranın sahibi Virginia oldukça zorlandığı maçın son anlarında ağırlık koyarak 15 numaranın sahibi Belmont’u 79-67 yendi ve bir sürprizin kıyısından döndü. Maçın sonlarına doğru fark bir dönem 2 sayıya kadar inse de son düzlükte direksiyonu ele geçiren Anthony Gill Belmont’u turnuvanın dışına itti.

Cavaliers’ta Malcolm Brogdon 22 sayı 5 ribaund 1 asistle Anthony Gil ise 16 sayı 3 ribaund ve 2 asist 1 top çalma ve 1 blokla maçı tamamladı. Belmont Bruins’te ise Craig Bradshaw 25 sayı 9 ribaund 1 asistle oldukça iyi bir maç çıkarttı.

 

Virginia Cavaliers

virginiabs

 

Belmont Bruins

belmontbs

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler