Westbrook direnmeye devam ediyor

NBA’de dün gece Portland Trail Blazers ve Oklahoma City Thunder karşı karşıya geldi.Dün akşam saatlerinde bir önceki maçta aldığı teknik faulun iptal edilmesiyle cezası ortadan kalkan Westbrook 36 sayıyla takımına galibiyeti getirdi ve playoff umutlarını taze tuttu.Karşı takımdan en yüksek sayıyı atan oyuncu ise 24 sayıyla M. Leonard olarak mağlubiyete rağmen kendisi iyi bir karşılaşma çıkarttı.
  
Bu maçta birinci çeyrek 21 – 35 ev sahibi takım üstünlüğüyle sona erdi. Maçta bir sonraki çeyrek ise 21 – 14 ile geçildi ve ilk yarı 42 – 49 sonlandı. Mücadelenin üçüncü çeyreği 28 – 32 ev sahibi ekip üstünlüğüyle sonlandı. 4. çeyrek ise eşitlik bozulmadı ve maç 90 – 101 sona erdi.
  
Thunder’da R. Westbrook 36 sayı , 11 ribaund , 7 asist rakamlarına ulaşarak karşılaşmayı bitirdi. Bir diğer yandan temsilcimiz Enes Kanter 27 sayı , 13 ribaund , 1 asist rakamlarına ulaşarak mücadeleyi tamamlarken , D. Waiters 13 sayı , 7 ribaund , 4 asist rakamlarına ulaşarak karşılaşmayı bitirdi.
  
Karşılaşmayı geride bitiren ekipte ise M. Leonard 24 sayı , 4 ribaund , 1 asist rakamlarına ulaşarak mücadeleyi tamamladı. Öte yandan J. Freeland 16 sayı , 5 ribaund yaparak mücadeleyi bitirirken, D. Lillard 10 sayı , 3 ribaund , 6 asist istatistiklerinin yanına 3 tane de top çalma ekleyerek başarılı oyun ortaya koydu.
  

Geri1 of 4

Maçın Özeti

İlgili Haberler