Warriors video koordinatörü Mychel Thompson, milli takımda oynayacak!

Olimpiyat Ön Elemeleri’nde eşine ender rastlanan bir olayla karşılaşabiliriz.

Bahamalar, Olimpiyat Ön Elemeleri öncesi geniş kadrosunu açıkladı. Kadroda Deandre Ayton, Buddy Hield gibi oyuncular yer almasına rağmen başka bir isim dikkat çekti. Golden State Warriors’da video koordinatörlüğü yapan Mychel Thompson, Bahamalar’ın Olimpiyat Ön Elemeleri geniş kadrosunda yer aldı.

Warriors’da video koordinatörlüğü görevini yürüten aynı zamanda Klay Thompson’ın abisi olan Mychel Thompson, eşine pek rastlamadığımız bir olaya imza atmak üzere.

2017 yılında basketbolu bırakmasının ardından Golden State Warriors’da video koordinatörlüğü yapan Thompson’ın Dünya Kupası’nda forma giyme şansı bulunuyor.

Bahamalar’ın basketbolu yıllar önce bırakan Thompson’ı kadroya dahil etmesinin nedeninin şöyle olduğu tahmin ediliyor. Bahamalar başantrenörü Chris DeMarco, aynı zamanda Warriors’ın antrenör ekibi arasında yer alıyor. Bu nedenle DeMarco’nun Thompson’ı kadroya dahil ettiği düşünülüyor. Ancak Thompson’ın video koordinatörü olarak değil de basketbolcu olarak yer alması herkesi bir hayli şaşırttı.

14-20 Ağustos 2023 tarihleri arasında organize edilecek Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası Arjantin’de oynanacak. Bahamalar’ın A Grubu’ndaki rakipleri şu şekilde: Arjantin, Küba, Panama

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler