Victor Wembanyama LeBron’a cevap verdi: ”Henüz bir şey yapmadım”

Metropolitans 92 formasını terleten Victor Wembanyama övgüleri toplamaya devam ediyor.

Victor Wembanyama, NBA G League Ignite karşısında ikinci kez sahneye çıktı. Scoot Henderson ile girdiği düellodanda da başı dik ayrılan 18 yaşındaki yıldız beğenileri topladı. LeBron James kendisinden uzaylı olarak bahsediyor. Giannis Antetokounmpo ise inanılmaz demekten başka bir şey bulamıyor.

”O daha çok bir uzaylı gibi.”

”O inanılmaz… Bu çocuk karşısında hazır olmalıyız. Gerçekten çok iyi olacak.”

Boyuyla, üçlükleriyle, yaptıklarıyla izleyenlerin ağzını açık bırakan Victor ise oldukça mütevazı. ”Böyle harika insanların benim hakkımda böyle konuştuğunu görmek bir onur” diyor. Ancak henüz bir şey yapmadığının da altını çiziyor.

NBA G League Ignite potasına ilk maçında 37, ikinci maçında da 36 sayı attı. 2.20 boyundaki genç aynı zamanda 7 üçlük de gönderdi. Dollar Loan Center’da oynanan karşılaşmanın ardından mikrofonlara şöyle konuştu:

”Böyle harika insanların benim hakkımda böyle konuştuğunu görmek bir onur ama bu gerçekten hiçbir şeyi değiştirmiyor. Odaklanmaya çalışmalıyım. Aslında henüz bir şey yapmadım.

Henüz bir NBA maçında oynamadım, draft edilmedim. Bu yüzden hedeflerime ulaşmak için odaklanmam gerekiyor. Çünkü her geçen gün daha iyi olmak ve istikrarlı kalmak zor olacak.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler