Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Olin Edirne’nin Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Kumuşoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, ligin 18. haftasında deplasmanda Uşak Sportif’e uzatma periyodunda 108-98 mağlup oldukları maçta iyi bir performans ortaya koyduklarını belirtti.

Karşılaşmayı şanssız bir şekilde kaybettiklerini ifade eden Kumuşoğlu, şunları kaydetti:

“Kazanacağımız bir maçı kaybettiğimiz için üzgünüz ama oyuncularımıza ve teknik heyetimize gösterdikleri performanstan dolayı camiamız adına teşekkür ediyorum ve hepsini canı gönülden kutluyorum. Uşak Sportif maçında alınan sonuçtan dolayı moralimizi bozmamalı, aksine takımımızın gösterdiği mücadele dolayısıyla önümüzdeki maçlara umutla bakmalıyız. Bu tür şansızlıklar sporun içinde hep vardır ve var olmaya devam edecektir”.

Kumuşoğlu, Uşak Sportif maçını unutarak, peş peşe oynayacakları iki maça odaklandıklarını vurguladı.

Tüm oyuncular, teknik heyet, yöneticiler ve taraftarlarla kenetlenerek önümüzdeki maçlarda başarılı sonuçlara imza atmak istediklerini bildiren Kumuşoğlu, bunu gerçekleştirecek güce sahip olduklarını ifade etti.

Kaynak:Aa

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir