Pınar Karşıyaka’da Koç Ufuk Sarıca, Bahçeşehir Koleji karşılaşması sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

FIBA Europe Cup ikinci tur L grubu son hafta karşılaşmasında Bahçeşehir Koleji’ni evinde 96-65’lik skorla mağlup eden Pınar Karşıyaka’da Koç Ufuk Sarıca, maç sonrası düzenlenen basın toplantısında şu şekilde konuştu:

”İlk olarak daha önce garantilemiştik ama grubu birinci sırada bitirdik. Çeyrek finale kaldığımız için takımımı tebrik ediyorum. Sezon başından beri daha büyük hedeflere yol açacağımızı konuşmuştuk aramızda ve bugün grup aşamalarını bitirdik. Artık sona yaklaşıyoruz. Çeyrek finaldeki rakibimizi bekliyoruz. Ventspils veya Kiev fark etmeksizin buradaki amaç yarı finale ve sonrasında finale kalabilmek olacak. Bugünki maç ölçü olarak kabul edilemez ama ikinci yarıdaki, özellikle daha iyi oynadığımız bölümdeki ciddiyetimiz ve akıcı oyunumuz bizleri memnun ediyor. Sezon başından beri çok az maç kaybettik ve aynı ciddiyeti, istikrarı her türlü zorlu maça karşı aynı şekilde koruyoruz. Oyuncularımı bu durumdan dolayı bir kere daha tebrik ediyorum. Bahçeşehir Koleji’ne de çeyrek finalde başarılar diliyorum.”

Metehan Metin Cetin

Basketbol sevdalısı bir genç. İletişim: [email protected]

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir