turkiye-litvanya-20170131-4TBF Uluslararası U16 Turnuvası’nda heyecan bir günlük aranın ardından kaldığı yerden devam edecek. Konya’da devam eden turnuvada yarın beşinci karşılaşmalar oynanacak.

TBF Uluslararası U16 Turnuvası’nda heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Turnuvada beş günü tamamladık ve yarın altıncı günün heyecanını yaşayacağız. Şu ana kadar namağlup iki ülke bulunuyor. Bu iki ülke de Türkiye ve Litvanya. Litvanya ile başlayalım. Sırasıyla Ukrayna, Arjantin, Gürcistan ve U15 Milli Takımımızı geçen Litvanya, Konya’daki en iddialı takımlardan biri. Yıldız Millilerimiz ile karşı karşıya gelmediler henüz. O maç sanırım bu etabın en güzel karşılaşması olacak. Ancak öncesinde rakipleri Letonya. Yarın Letonya ile kozlarını paylaşacak olan Litvanya, maçın mutlak favorisi.

Günün ilk maçında da çok uzun bir yoldan Türkiye’ye gelen Arjantin ile Bulgaristan kozlarını paylaşacak. Daha sonrasında da parkeye Erhan Toker’in ekibi çıkacak. Ukrayna ile kozlarını paylaşacak olan Millilerde hedef mutlak galibiyet. Gürcistan’ı elinden kaçıran, daha sonrasında ise Bulgaristan’ı yenen U15 Milliler, turnuvadaki ikinci galibiyet için parkede olacak. Günün son maçında da Yıldız Milliler, Gürcistan ile kozlarını paylaşacak. Oynadığı dört maçı çok rahat bir şekilde kazanan Milliler, yarınki mücadelenin de mutlak favorisi.

12:00 | Arjantin-Bulgaristan

14:15 | Litvanya-Letonya

16:30 | Ukrayna-U15 TÜRKİYE

18:45 | TÜRKİYE-Gürcistan

Ömür Özcan

@TBAltyapi Editörü, @TrendBasket Yazarı /İletişim: [email protected]

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir