Tyler Herro: “Geçen sezon gösterdiğim kötü performans mental sağlığımla alakalıydı” #NBA

Miami Heat’in yıldız oyuncusu Tyler Herro, geçtiğimiz sezon gösterdiği kötü performansın sebebini hakkında açıklamalarda bulundu.

2020 NBA Finalleri’nde gösterdiği iyi performans ardından kendisinden beklenileni veremeyen Tyler Herro, geçtiğimiz sezon mental sağlığıyla ilgili problemler yaşadığını belirtirken gelecek sezon daha iyi olacağından, artık bir hedefi olduğundan bahsetti:

“Geçen yıl gösterdiğim kötü performans, tamamen mental sağlığımla alakalıydı. Her gün işe gelip çalışmaktan yeterince keyif almadım. Artık daha iyi hissediyorum. Bir salona gelmek için sebebim varmış gibi hissediyorum, daha önce yoktu demiyorum asla. Sadece bu sezon motive olmak için başka bir nedenim daha var, bir kız çocuğum oldu. Her gün elimden gelenin en iyisini yapmam gerekiyor.”

Hakkında çıkan çok fazla parti yaptığı, spor salonunda olmadığı ve basketbolu sevmediği iddialarına cevap veren yıldız oyuncu, “Beni tanıyan herkes takımdaki en çalışkan kişi olmaya çalıştığımı biliyor. Bu sezon bunu kanıtlayacağımı düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

2019 yılında Miami Heat tarafından draft edilen oyuncu, gösterdiği performansla hızla yükselmiş, geçen sezon %36 üçlük isabetiyle 15.0 sayı ortalamasında kalmış bekleneni verememişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler