Türkoğlu ve Tunçeri’den anlamlı kampanyaya destek!

TOÇEV, (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı) 9 Şubat günü çok güzel bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. ‘’ Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları’’ sloganı altında müthiş bir organizasyon düzenleyecek olan TOÇEV yetkilileri, birbirinden ünlü simaları bir araya getiriyor.

Gecede yer alacak sanatçılar arasında Feridun Düzağaç, Candan Erçetin, Funda Arar, Volkan Konak ve Nükhet Duru gibi isimler bulunuyor. Ayrıca Nuri Şahin, Mehmet Topal, Gökhan Töre, Olcan Adın, Burak Yılmaz, Serkan Balcı ve Fenerbahçe’nin eski kaptanlarından Emre Belözoğlu da gecede yer alacak.

Basketbol camiasından ise iki efsane isim bu gecede yerini alacak. Şu anda TBF Ceo’su olan Hidayet Türkoğlu ve kariyerini Acıbadem Üniversitesi’nde sürdüren Kerem Tunçeri de TOÇEV’in organizasyonunda yer alıyor. Hido ve Kerem, bu organizasyonda çocuklar için şarkı söyleyecekler.

Organizasyon elde edilecek gelir, TOÇEV’in çalışmalarını sürdürdüğü Öğrenim Merkezi’nin yapımına gidecek. Organizasyonun biletleri ise Biletix gişeleri ve resmi web adresinden satın alınabilecek.


Kaynak: Basket Dergisi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler