Geri1 of 19

EuroLeague | Takımların kesinleşen kadroları

EuroLeague

euroleague.net

Coronavirus pandemisi nedeniyle sona erdirilen 2019/20 sezonunun ardından EuroLeague heyecanı yeni sezonda aynı takımlarla devam edecek.

Sarunas Jasikevicius’u başantrenörlük görevine getiren Barcelona, Zeljko Obradovic’in ayrılık kararı sonrası takımı Igor Kokoskov’a emanet eden Fenerbahçe Beko. Bu sezon biraz daha farklı bir kadroyla izleyeceğimiz CSKA Moskova şu ana kadar EuroLeague içinde en ciddi değişim geçirecek takımlar arasında yer alıyor.

Keza yine takımın önemli isimleriyle sözleşme yenilemeye başlayan Anadolu Efes ve ligin olağan favorilerinden Real Madrid’i de hareketli bir yaz dönemi beklediği aşikâr.

İşte biz de EuroLeague takımlarının kadrolarındaki değişimlere kayıtsız kalmayıp her sezon öncesi olduğu gibi EuroLeague takımlarının kesinleşen kadrolarını bir araya getirdik.


Not: Kadro bilgileri Turkish Airlines EuroLeague resmi web sitesinden alınmıştır. Tablolarda göreceğiniz koyu seçili isimler (oyuncular, koçlar) yeni transfer olan veya sözleşmesi yenilenen isimleri ifade etmektedir.

Geri1 of 19

EuroLeague | Takımların kesinleşen kadroları

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir