Bu hafta sonu sahasında Anadolu Efes’i ağırlayacak olan Trabzonspor Medical Park’ta genel menajer Nihat mala taraftara destek çağrısı yaptı.

Efes maçına hazır olduklarını söyleyen Mala ,

Anadolu Efes gibi güçlü bir takımla karşılaşacağız. Çok zor bir maç bizi bekliyor. Taraftar desteğine ihtiyacımız var. Çünkü bu tür maçları ancak taraftar desteğiyle aşarız.

açıklamalarını yaparken bu seneki taraftar desteğinden de memnun olduklarını dile getirdi. Nihat Mala,

“Bu sezon taraftar desteğinden memnunuz. Her geçen gün artan bir taraftar sayımız var. Bu maçta da taraftarlarımız bizi yalnız bırakmayacaklardır. İki takımın keyifli bir mücadelesi olacaktır. Elimizden geleni taraftarımızla yapacağız

dedi. Genel menajer ayrıca

Bir Galatasaray, Anadolu Efes, Beşiktaş veya Fenerbahçe Ülker ne kadar büyükse Trabzonspor da minimum o kadar büyüktür. Trabzonspor’un bu yarışa geç katılmış olması onlardan daha aşağıda bir takım olduğunu göstermez. Trabzonspor Medical Park, ismiyle taraftarıyla şehriyle büyük bir kulüptür. Biz rakiplerimize saygı duyuyoruz ama Trabzonspor Medical Park’ın da ne kadar büyük ve değerli olduğunu biliyoruz. O yüzden büyük diye adlandırılan rakiplerimizin de büyük bir takım ile oynadıklarını düşünmeleri gerekiyor. Galatasaral Liv Hospital’ı bu sezon sahamızda yendik. Aynı başarıyı Anadolu Efes karşısında da göstermek için elimizden geleni yapacağız.

açıklamalarını yaparak kendilerine duydukları güveni dile getirdi.

Kaynak: tbl.org.tr

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir