Trabzonspor evinde fişi çekti

TBL’de oynanan mücadelede Trabzonspor Medical Park serinin ikinci maçında Darüşşafaka Doğuş’u ağırladı. İlk maçta deplasmanda galip gelen Trabzonspor Medical Park, bu maçtan da 78 – 71 skorla galip gelip turu geçmeyi başardı. Bu maçta en yüksek sayıya ulaşan oyuncu deplasman tarafından 22 sayı gönderen Jordan Robert Farmar oldu. Karşılaşmanın galip gelen takımında en fazla sayıyı atan oyuncu ise 21 sayıyla Novica Velickovic oldu ve galibiyette çok önemli paylardan birine sahip olmayı başardı.
  
Karşılaşma da birinci çeyrek 22 – 19 Trabzonspor Medical Park üstünlüğüyle bitti. Maçta ikinci çeyrek ise 20 – 21 ile geçildi ve maçta devre 42 – 40 tamamlandı. Maçın üçüncü periyodu 14 – 15 Darüşşafaka Doğuş üstünlüğüyle sona erdi. 4. çeyrek ise 22 – 16 ev sahibi takım üstünlüğüyle geçildi ve mücadele 78 – 71 sona erdi.
  
Mücadeleyi galibiyetle kapatan ekipte Novica Velickovic 21 sayı , 13 ribaund , 2 asist ile karşılaşmayı tamamladı. Öte yandan Sean James Marshall 21 sayı , 5 ribaund , 1 asist rakamlarına ulaşarak karşılaşmayı bitirirken, Dwight Junior Hardy 16 sayı , 2 ribaund , 5 asist ile maçı bitirdi.
  
Daçka’da ise Jordan Robert Farmar 22 sayı , 4 ribaund , 1 asist rakamlarına ulaşarak mücadeleyi tamamladı. Öte yandan Jamon Alfred Lucas 4 sayı , 2 ribaund , 8 asist yaparak maçı tamamlarken , Renaldas Seibutis 9 sayı , 3 ribaund , 1 asist ile mücadeleyi tamamladı.
  

Geri1 of 3

Maçın Özeti

İlgili Haberler