Toronto Raptors yol ayrımında kararsız kaldı!

Toronto Raptors, takımı yeniden inşa etme konusunda kararını veremedi.

NBA’de sezona playoff yapamadan veda eden Toronto Raptors, yeniden yapılanma sürecine mi gireceğine yoksa kadrosunu güçlendirip takımı bir arada tutmaya mı çalışacağına henüz karar veremedi.

ESPN’den Brian Windhorst’un haberine göre Raptors, kadrosunu dağıtıp dağıtmayacağı konusunda herhangi bir karar alamadı.

Sezonu hedefledikleri noktanın uzağında bitiren Toronto Raptors, başantrenör Nick Nurse ile yollarını ayırmıştı. Birçok koç ile adı anılan Raptors, henüz takımı hangi isme emanet edeceğine karar veremedi. Takımın başına getireceği çalıştırıcıyı bir türlü bulamayan Raptors, bununla birlikte yeniden yapılanma sürecine girip girmeyeceğinin kararını da henüz verebilmiş değil.

Takımın ana oyuncuları arasında bulunan Fred VanVleet, bu yaz serbest oyuncu pazarına çıkacak. Öte yandan oyuncu opsiyonunu kullanmaması halinde Gary Trent Jr’un da serbest oyuncu pazarına düşme ihtimali bulunuyor. Diğer tarafta takımın en önemli oyuncusu konumundaki Pascal Siakam ile OG Anunoby’nin adı takas söylentilerinde geçmişti.

Takımın yeniden yapılanma sürecine girmesi halinde takımı Scottie Barnes’ın etrafına kurması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler