TJ Warren sezonun açılışında olmayacak #NBA

Indiana Pacers forması giyen yıldız oyuncu TJ Warren, sezon başında takımıyla birlikte olamayacak.

Indiana Pacers formasıyla kariyer zirvesine ulaşan TJ Warren, çok sık karşılaşmadığımız bir sakatlık olan stres kırıklığından bir türlü kurtulamadı. Geçtiğimiz sezon sakatlığına rağmen bir süre oynamaya devam eden skorer oyuncu, geçtiğimiz sezon sadece dört maça çıkabildi ve sahalara ne zaman döneceği hala belli değil.

Warren, kariyerinin başından beri saf skorer tabirinin vücut bulmuş haliydi. Phoenix Suns yıllarında da çok kolay bir şekilde sayı bulan Amerikalı yıldız, oyun konsantrasyonu ve özellikle savunmada yarattığı zaaf yüzünden Suns genel menajeri onu sadece nakit para karşılığında Indiana Pacers’a takaslamıştı.

Indiana, çok oturaklı ve oyuncu gelişimine ciddi katkıda bulunan bir organizasyon. TJ Warren’ı dönüştürdükleri oyuncuya baktığımızda bunun gerçek olabileceğine inanmak hala güç. TJ Warren, oyundan hiç düşmeyen bir oyuncuya dönüşmesinin yanı sıra kariyeri boyunca zaafı olan savunmasını öyle bir seviye getirdi ki takımın en iyi kanat savunmacısı haline geldi.

TJ Warren’ı Indiana Pacers formasıyla sağlıklı bir şekilde izlediğimiz son maçlar 2020 NBA Bubble maçlarıydı. Warren bu maçlarda 26.6 sayı, 6.3 ribaund ve 1.8 top çalma ortalamaları tutturmuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler