THY EuroLeague ve Odeabank, ortaklıklarını büyütüyor!

Turkish Airlines EuroLeague ve Odeabank’ın sponsorluğu uzun süre devam edeceğe benziyor. EuroLeague resmi sitesine göre iki taraf, halihazırda var olan sponsorluk antlaşmasını uzatıp, içinde sosyal yardım projeleri de bulunan daha geniş bir anlaşmaya imza attı.

Bu yeni anlaşmaya göre Odeabank, 2017 – 18 THY EuroLeague ve 7Days EuroCup’ın bölgesel sponsoru konumuna gelecek ve Sırbistan, Belgrad’daki 2018 Turkish Airlines EuroLeague Final Four’da küresel partner olarak yer alacak.

Daha önce Final Four’daki her üçlük için İstanbul’daki basketbol sahaları için 333 Euro bağışlayacağını açıklayan ve kendisini ‘Basketbolun Bankası’ olarak tanımlayan Odeabank’ın CEO’su anlaşma hakkında: ”Euroleague’e sponsorluk yaptığımız için çok mutluyuz. Türkiye’nin gelişen bir bankası olarak, bu birlikteliğin marka değerimizi artırması, basketbolun ve Türkiye’nin gelişimi açısından büyük bir katkı yaptığını düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Diğer taraftan EuroLeague organizasyonunun Başkanı ve CEO’su olan Jordi Bertomeu: ”Odeabank ile yaptığımız bu anlaşma, bizi iki yönden tatmin ediyor. Birincisi; Basketbolun bankası olan Odeabank, birlikteliğimizin birinci sezonunda, Euroleague’in ortak değerlerini destekledi ve görünürlüğünü artırdı. İkinci olarak, Odeabank’ın yararına olacak bu gelişme, 2018 Belgrad Final Four’unda da olduğu gibi, Türkiye sınırlarının ötesine ulaşacak.” şeklinde konuştu.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler