Turkish Airlines EuroLeague Final Four 2017’nin finalinde yarın Olympiakos ile karşılaşacak temsilcimiz Fenerbahçe’nin akşam antrenmanının basına açık bölümüne konuk olduk. Röportaj gerçekleştirme fırsatı yakaladığımız Pero Antic, eski takım arkadaşlarını burada görmekten dolayı mutlu olduğunu ifade ederken sarı lacivertliler için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağını söyledi.

Profesyonel bir iş yaptıklarını dile getiren Pero Antic, duygularını bir kenarı bırakarak mücadele edeceğini belirtti. Kırk dakika boyunca akıllı oynamaları gerektiğinin altını çizen tecrübeli pota altı oyuncusunun açıklamalarının tamamına içeriğimizin devamında ulaşabilirsiniz.

”Eski takımımı ve devamlı olarak görüştüğüm eski takım arkadaşlarımı burada görmek güzel ama profesyonellik çerçevesinde bir iş yapıyoruz. Bu yüzden Fenerbahçe için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Zor olacak ama duygularımızı bir kenarı bırakıyoruz. Maç için ise şunu söyleyebilirim ki çok zorlu bir kırk dakika olacak ve akıllı oynayıp, zihinsel olarak ayakta kalabilmeliyiz.”

Begüm Ünal

Twitter: @beggysworld

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir