TB ÖZEL | Cedi Osman: ”Milli takımın maçlarını kesinlikle izleyeceğim, onlara sonuna kadar güveniyorum”

NBA’de Cleveland Cavaliers formasıyla ülkemizi temsil eden Cedi Osman ile bir röportaj gerçekleştirdik. Genç yıldız, 2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri kapsamında Dünya Kupası biletini kapmak için ter dökecek olan A Milli Takım hakkında açıklamalarda bulundu.

Takımına güvendiğini ve Dünya Kupası’na gidebilmek için sonuna kadar savaşacaklarına inandığını söyleyerek desteğini ortaya koyan Cedi Osman‘ın açıklamaları şöyle:

”Milli takımın maçlarını kesinlikle izleyeceğim. Bu maçlar için çok heyecanlıyım. Umarım iki maçı da kazanırız. Dünya Kupası’na gitmek istiyoruz. Oraya gittiğimizde de başarılı olacağımızı düşünüyorum ama maç maç düşünmeliyiz.

İki maçı da kazanacak kapasitemiz var, Türkiye’deki arkadaşlarımın bu maçlarda ruhlarını ortaya koyacaklarından ve ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarından şüphem yok. Başarılar diliyor ve onlara sonuna kadar güveniyorum. Çok iyi bir takıma sahibiz ve biliyorum ki onlar sonuna kadar savaşacaktır. İnşallah oradan ikide iki ile ayrılıp Dünya Kupası biletini alacağız.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler