TB Beta | İşte yeni projemiz!

Bünyesindeki yazarların tamamen kendi kişisel tercihlerine dayanarak meydana getirdiği özel içerikler ve günlük haber akışı takibiyle internet medyasının basketboldaki önemli yüzlerinden TrendBasket organizasyonu olarak Türkiye’de ve Avrupa’da ilk niteliğinde bir projeye imza attık!

Organizasyonun temel çarklarından Doğuş Özkan’ın geliştirdiği yazılım sayesinde herhangi bir basketbol müsabakasında takımların parkede yer aldıkları beşlerin istatistik bazlı çeşitli değerlerine ulaşım imkanı bulabileceğiz. Projenin ilk aşamasında pilot lig olarak seçtiğimiz Spor Toto Basketbol Ligi’ndeki karşılaşmalarda hangi takım, hangi beşle daha fazla sahada kalmış? Hangi takım, hangi beş sahadayken aradaki sayı farkını açmış ya da kapatmış? Bu ve bunlar gibi parkeye sürülen beş tercihlerinden kaynaklı tüm değişim değerlerine erişimin olacağı projemizde takımların kırk dakikada kaç farklı beş kullandıkları ve bu beşlere kaçar dakika süre verdikleri gibi temel analiz değerlerine de ulaşmak hayli kolay olacak.

Organizasyonumuzun yazar kadrosundaki bireyler tarafından üretilecek içeriklerde kullanılması planlanan projemizin ortaya çıkaracağı farklı analiz değerlerini de Twitter hesabımız üzerinden dönemsel olarak takip edebileceksiniz. Her geçen gün gelişim eğrisini pozitif olarak ivmelendirmeye devam eden organizasyonumuzun bu ve bunun gibi özgün projelerle basketbol tutkunlarıyla buluşmaya devam edeceğinden emin olabilirsiniz!

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler