Taco Bell Yetenek Yarışması’nın kazananı Kristaps Porzingis! #NBAAllStar

2017 NBA All-Star Hafta Sonu’nda Cumartesi’nin ilk yarışması tamamlandı. Taco Bell Yetenek Yarışması’nda gülen isim New York Knicks’in yıldızı Kristaps Porzingis oldu.

Yarışma, geçen senenin ardından bu sene de Uzunlar ve Kısalar formatıyla gerçekleştirildi. Uzunlar adına DeMarcus Cousins, Anthony Davis, Nikola Jokić ve Kristaps Porzingis yarıştı. Kısalar’da ise John Wall, Gordon Hayward, Devin Booker ve Isaiah Thomas boy gösterdi.

İlk turda John Wall’u geçen Gordon Hayward ve Devin Booker’ı yenen Isaiah Thomas, Kısalar adına finalde karşılaştı. Hayward, Isaiah Thomas’a da üstünlük sağlayarak yarışmanın finaline yükseldi.

DeMarcus Cousins’a karşı üstünlük sağlayan Kristaps Porzingis ile parkuru Anthony Davis’den daha hızlı tamamlayan Nikola Jokić, Uzunlar adına yarışmanın finaline çıkmak için kapıştı. İki Avrupalı uzunun mücadelesinde gülen Porzingis oldu ve Hayward ile eşleşti Letonyalı.

 

Hayward ile Porzingis’in kapışmasında parkuru önce bitiren Porzingis, Uzunlar’ın yarışmadaki üstünlüğünü bu sene de devam ettirdi. Letonyalı oyuncu, bu yarışmayı kazanan ilk Knicks oyuncusu unvanını ele geçirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler