Basketbol biletleri bir tık uzağında

Türkiye basketbol ile coşmaya devam ediyor. TrendBasket üzerinden büyük bir tutkuyla takip ettiğin takımlaı ve oyuncuları salonlarda izlemeye ve bu atmosferi yerinde yaşamaya ne dersin? Tüm basketbol biletleri artık sadece bir tık uzağında.

Dünyanın herhangi bir yerindeki en önemli lig ve turnuvaları, özellikle Türkiye Basketbol Ligi ve temsilcilerimizin de başarıyla ter döktüğü EuroLeague’i sen de binlerce taraftaarla birlikte izlemek istenez misin? Bu şölene sen de katılmak için daha fazla vakit kaybetme ve basketbol biletlerini bir an önce StubHub üzerinden satın almaya başla.

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

2 Comments

  1. hatice kayrak - 01/04/2019

    Merhabalar, Değerli basın mensubu, QNB Finansbank sponsorluğunda Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde ve Turkish Airlines EuroLeague’de ülkemizi başarılarıyla temsil eden Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol A Takımı 3 Nisan Çarşamba günü düzenlenecek imza gününde taraftarlarıyla buluşacak. Takımın yıldız oyuncularından; Luigi Datome, Nicola Melli, Ahmet Düverioğlu ve takım kaptanı Melih Mahmutoğlu'nun katılımıyla gerçekleşecek imza gününde sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Saygılarımızla, QNB Finansbank TARİH: 3 Nisan 2018, Çarşamba SAAT: 12.00 – 13.30 YER: QNB Finansbank Suadiye Şubesi Suadiye Mahallesi, Müzeyyen Sk. No:4, 34740 Kadıköy/İstanbul Hatice Kayrak Manager, Client Experience T +90 212 317 5539 M +90 505 931 8101 E hkayrak@webershandwick.com

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir