Stephen Curry ve Paul George resitale devam ediyor! | #NBA’de gecenin enleri

NBA’de yeni sezon Salı gecesi oynanan 3 maç ile hız kesmeden devam etti.

NBA heyecanı vücudumuzu sarmaya devam ediyor. Dün gece oynanan birbirinden heyecanlı maçların yanı sıra birçok sürpriz ve hayal kırıklığı da yaşandı.

Gecenin Sürprizi: Bojan Bogdanovic

Fenerbahçe’de oynadığı yıllar nedeniyle biz de özel bir yeri olan Bojan, geçtiğimiz sezonun ikinci yarısından itibaren büyük bir performans düşüşü yaşıyordu. Dün gece attığı 27 sayı ile tekrardan takımı için bir hücum opsiyonu olabileceğini göstermesi Utah’ın potansiyeli için çok değerli.

Gecenin Hayal Kırıklığı: Kevin Durant

Bu maça gelene kadar dün geceki rakibi Stephen Curry ile MVP ödülünün en büyük iki adayı olarak gösteriliyordu. Büyük bir heyecan uyandıran bu düello fikri maalesef gerçekleşmedi. Curry, yeniden harikalar yaratırken Kevin düşük yüzdeyle 19 sayıda kaldı.

Gecenin Kahramanı: Paul George

Sadece dün gece yaptıkları için değil genel olarak bu sezonki performansı hayranlık duyduruyor. Paul George, playoff’larda sürekli eleştirilen bir ikinci yıldız bile olamaz denilirken çıktığı şu seviye gerçekten inanılmaz. Kawhi, bu takımla birlikte bu kadar galibiyet alabilir miydi?

Gecenin Maçı: Brooklyn Nets – Golden State Warriors

Dün gece oldukça az maç vardı ve maçların hiçbiri de çekişmeli gitmedi. Bu yüzden gecenin maçı olarak profil olarak en yükseğini seçiyorum. Aynı anda Harden, Curry, Durant ve Draymond Green izledik. Bu bile gecenin maçı olmaya yeter gibi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler