Stephen Curry: “Doğru zamanda zirve performansımıza ulaşacağız”

Stephen Curry, sezonun kalan kısmı için iddialı konuştu.

Golden State Warriors’ın yıldız oyuncusu Stephen Curry, sezonun kalan kısmı için iddialı konuşurken doğru zamanda en iyi performansına ulaşacaklarını belirtti.

Golden State, geçtiğimiz sezon NBA şampiyonluğunu kazanmasına rağmen bu sezon aynı ivmeyi yakalamakta zorlandı. Sezon içinde inişli çıkışlı bir oyun sergileyen son şampiyon, deplasmanda maç kazanmakta oldukça büyük sıkıntılar yaşadı.

Konu ile ilgili takımın yıldız oyuncusu Stephen Curry, şu ifadeleri kullandı:

“Hem ilham verici, hem de iç karartıcı olduğunu söyleyebilirim. Hala yarıştayız gibi hissediyoruz, ki öyleyiz. Her şeye rağmen doğru zamanda zirve performansımıza ulaşacağız, buna inanıyoruz. Bu konuda kendimize güvenimiz tam. Ancak aynı zamanda, son 20 maçtır sürekli puan tablosuna bakıp play-in potasında olup olmadığımızı kontrol etmek pek istediğimiz bir şey değil. Böyle tuhaf bir tarafı var.”

NBA‘de bu sezon Batı Konferansı’nda 38-36’lık derecesiyle altıncı sırada yer alan Warriors’ın play-in’e ve hatta play-in dışına düşme ihtimali bulunuyor. Son şampiyonun play-in potasıyla arasında yalnızca bir galibiyetlik fark bulunurken on birinci sıradaki OKC Thunder ile arasında mesafe ise şu anda bir buçuk galibiyet. s s s s s s s s s s s s s s s  s s ss s s s ss s s s s s s s s

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler