Stefanos Dedas, Fenerbahçe Beko’daki görevinden ayrılabilir!

Dimitris Itoudis’in yardımcısı Stefanos Dedas’ın Fenerbahçe Beko ile yolları ayrılabilir.

Turkish Airlines EuroLeague‘de play-off’un eşiğinde olan Fenerbahçe Beko’da teknik ekipte bir ayrılık yaşanabilir. Çıkan iddialara göre Stefanos Dedas, gelecek sezon Hapoel Holon’un başantrenörü olabilir.

İsrail basınının haberine göre Hapoel Holon, başantrenörlük görevi için Stefanos Dedas’ı düşünüyor. Haberde aktarılan bilgiye göre Dedas, Fenerbahçe’deki görevinden ayrılmaya karar vermesi halinde Hapoel Holon için en önemli aday olarak gözüküyor.

2019 -2021 yılları arasında Hapoel Holon’u çalıştıran Dedas, gelecek sezon eski takımı ile yolları bir kez daha kesişebilir. Yunan çalıştırıcı, daha önce ülkemizde Gaziantep Basketbol ve Bahçeşehir Koleji’nde başantrenörlük görevini yapmıştı.

Kariyerine PAOK’ta asistan koçluk yaparak başlayan Yunan çalıştırıcı, ilk başantrenörlük deneyimini 2004 yılında MENT takımı ile yaşamıştı. Uzun bir süre daha kariyerine asistan koç olarak devam eden Dedas, 2015 yılında Gaziantep Basketbol’un başına geçerek ligde Gaziantep’i tarihlerinde ilk kez play-off’lara götürmüştü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler