Sinan Erdem’de görünmek için FanZone’a gelmeniz yeterli!

THY EuroLeague’de Final Four heyecanı yaklaşırken EuroLeague ekibi taraftarın bu heyecanı tamamen yaşaması için elinden geleni yapıyor.

FanZone etkinliğinde çeşitli konserler ve gösterilerin yanında 3 boyutlu bir dizaynla taraftara kendisini Sinan Erdem’de görebileceği avatarlar verilecek. Taraftarın bunları sosyal medyada paylaşıp eğlenmesini istediğini belirten EuroLeague, resmi siteden aşamaları açıkladı.

Taraftarlar FanZone etkinliğinin gerçekleşeceği Marmara Forum’a cuma ya da cumartesi günü sabah 10 ile akşam 10 saatleri arasında gelip kendilerine özel yapılmış avatarları alabilecekler. 30 saniye vücut taraması işlemine giren taraftarlar, 1 dakika sonra kendilerine gelen linkle avatarlarına erişebilecekler. Avatarlar Sinan Erdem Spor Salonu’nda basketbol oynuyor olacaklar. O noktadan sonra #F4GLORY hashtagini kullanarak sosyal medyada paylaşıp sahadaki atmosferi sonuna kadar yaşamış olacaklar. İnsanların birbirlerini sosyal medyada görüp cesaretlenip Marmara Forum’a gelmesi hedefleniyor. EuroLeague ruhunu taraftarlarda yaşatmak isteyen EuroLeague, yine güzel bir etkinlikle taraftarlarını mutlu edecek.

Kaynak: http://www.euroleague.net

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler