Shareef O’Neal, Bronny James’in basketbol kariyeri hakkında konuştu

Shareef O’Neal, geçtiğimiz haftalarda kalp sorunu yaşayarak hastaneye kaldırılan Bronny James’in kariyeriyle ilgili konuştu.

LeBron James’in büyük oğlu Bronny James’in 25 Temmuz günü yaptığı basketbol antrenmanı sırasında kalbi durmuş ve hastaneye kaldırılmıştı. Yoğun bakımda geçirdiği birkaç günün ardından taburcu edilen Bronny James’in kariyerinin nasıl etkileneceği merak ediliyor.

TMZ’ye konuşan Shaquille O’Neal’ın oğlu Shareef O’Neal, arkadaşı Bronny James’in durumuna bir nebze açıklık getirdi. Shareef, yaptığı açıklamada Bronny’nin kariyerinin yaşadığı bu sağlık sorunundan dolayı negatif etkilenmesinin beklenmediğini ifade etti.

LeBron James, 38 yaşında olmasına rağmen bir hayalin peşinde koşmaya devam ediyor. LeBron, efsanevi kariyerini oğlu Bronny James ile forma giyerek noktalamak istiyor.

Bir gözlemci, Bronny James’i potansiyel olarak De’Anthony Melton, Marcus Smart ve Jrue Holiday tarzı bir oyuncu olarak gördüğünü söyledi. Eski NBA yıldızı Gilbert Arenas ise Bronny James için ”Bana Jrue Holiday’i anımsatıyor” şeklinde konuştu

Skorer guard pozisyonunda oynayan Bronny James’in seçecek takımın LeBron James’i kadrosuna katma ihtimali oldukça yüksek. Bronny, 2024 NBA Draftı’yla beraber lige girecek.

Shareef O’Neal da arkadaşı Bronny James gibi kalbinde yıllar önce bir problem yaşadı. Shaquille O’Neal’ın oğlu, beş yıl önce açık kalp ameliyatı olmak zorunda kaldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler