Turkish Airlines EuroLeague’in askıda olduğu şu dönemde temsilcimiz Anadolu Efes için dikkat çekici bir Shane Larkin iddiası ortaya atıldı.


Shane Larkin, Yunanistan kaynaklı SDNA’e göre sözleşmesini 2022’ye kadar uzattı. Sözleşmenin değerinin ise 7.7 milyon dolar olduğu belirtildi.

Turkish Airlines EuroLeague’de bu sezon 15 maça çıkan Birleşik Amerikalı guard; 22.2 sayı, 3.1 ribaund ve 4.1 asist istatistikleriyle oynadı.

Anadolu Efes Genel Menajeri Alper Yılmaz, geçtiğimiz günlerde Zoom üzerinden gerçekleşen toplantıda Shane Larkin ve yabancı oyuncuların durumu hakkında “Başta yabancı sayısı olmak üzere gelecek seneye ilişkin bazı konular netleştikten sonra hareket edeceğiz. Öte yandan sözleşmelere ilişkin NBA opsiyonları konusunda bir sıkıntı yaşayacağımızı zannetmiyorum. Onlar da var olan sözleşmeleri uzatmak durumunda kalacaklardır. Shane Larkin konusunda ise, NBA’e gitmediği sürece gelecek yıl da kendisinin Anadolu Efes’te oynayacağını rahatlıkla söyleyebilirim” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir