Shane Larkin: “Hayatımda başıma gelen en iyi şey, bunu dünyalara değişmem” #EuroLeague

Anadolu Efes’in yıldız oyuncusu Shane Larkin, EuroLeague’in resmi sitesine özel açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz sezon Anadolu Efes’in EuroLeague şampiyonluğu yaşamasında büyük pay sahibi olan Shane Larkin, EuroLeague’in resmi sitesine İstanbul’dan Anadolu Efes’e kadar birçok konuda düşüncelerini paylaştı.

İstanbul’u evi gibi hissettiğini kaydeden Shane Larkin, şehir ile özel bir bağı olduğunu şu sözlerle dile getirdi:

“Bildiğiniz gibi Türk vatandaşı oldum, bu ülkeyi seviyorum. Miami’den ayrılırken herkes eve dönmemi istiyordu ama ben ‘zaten eve gidiyorum’ diye düşünüyordum. Benim için bir farkı yok. İstanbul, benim kalbimin bir parçası oldu. Hayatımın sonuna kadar da özel bir yeri olacak.”

Daha önce forma giydiği tüm takımlarda sadece bir sezon kaldığını hatırlatan yıldız oyuncu, Efes’in bu anlamda farklı olduğunu dile getirdi:

“Bu, benim profesyonel kariyerimdeki 9. yılım. Kariyerimin neredeyse yarısını burada geçirdim. Birden fazla sezon oynadığım tek takım Anadolu Efes.”

Son olarak İstanbul’a gelmeyi hayatında başına gelen en güzel şey olarak adlandıran Larkin, “İstanbul’a geldiğimde her anın keyfini çıkarmaya, farklı bir kültürü farklı bir tecrübeyi yaşamaya odaklanıyorum. Hayatımda başıma gelen en iyi şey buraya gelmekti. Kişiliğimi değiştirdi, bana farklı ilkeler kazandırdı… Harika bir yolculuk. Bunu dünyaları verseler değişmem. Şu an içinde olduğum durum dolayısıyla çok mutlu ve minnettarım” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler