Fenerbahçe Basketboldan Sorumlu Yöneticisi Sertaç Komşuoğlu, kazanılan OGM Ormanspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

ING Basketbol Süper Ligi’nde sezonun açılış maçının ardından yayıncı kuruluş Tivibu Spor’a konuşan Sertaç Komşuoğlu, hedeflerinin üç kulvarda da şampiyonluk olduğunu söyledi.

Komşuoğlu’nun açıklamaları şöyle:

“Öncelikle yeni sezonun hayırlı olmasını diliyorum. Tüm takımlara sağlıklı, sakatlıklardan ve coronavirus’ten uzak bir sezon diliyorum. Zor bir sezon, bu nedenle inşallah el ele tüm takımlarla birlikte bu sezonu başarıyla tamamlayacağız. Bu nedenle ben önceliği hep sağlık koşullarına veriyorum. İnşallah en kısa sürede seyircili de oynanabilecek bir lige devam ederiz.

Biliyorsunuz Fenerbahçe ING Basketbol Süper Ligi’ni ve EuroLeague’i domine eden takımlardan biridir. Onun için hedefi her zaman aynıdır, şampiyonluktur. Bu sezona da çok iddialı bir şekilde başladık. Yeni bir kadromuz ve yeni bir hocamız var. İnşallah sezonu üç kulvarda da şampiyon olarak tamamlayacağız. Buna inancımız tam, takım da zaten bu sinyalleri veriyor.”


Kaynak: Tivibu Spor

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir