Serhat Çetin: ”Obradovic’le Çalışmak En Büyük Hayalimdi”

1

Fenerbahçe Ülker’in bu yaz transfer döneminde Tofaş Spor Kulübü’nden kadrosuna kattığı eski oyuncusu Serhat Çetin, Zeljko Obradovic’e ve Fenerbahçe’deki hayallerine dair detaylı ve keyifli açıklamalarda bulundu. 2008 – 2010 yılları arasında da Fenerbahçe Ülker forması giyen Serhat Çetin; Tanjevic döneminde bulamadığı fırsatı, Obradovic yönetiminde bulacağından hayli emin.

İbrahim Ağabey Hep Anlatırdı

“Obradovic’e karşı oynamayı hayal ederken, onun oyuncusu oldum. Çok klişe ama Obradovic’le çalışmak en büyük hayalimdi. İbrahim (Kutluay) ağabey Panathinaikos’ta Obradovic’le çalışırken hep ‘acaba bir gün ona karşı oynayıp kendimi gösterebilir miyim?’ diye düşünüyordum. Aynı takımda yer almayı bile düşünemiyordum. Çalıştırdığı takıma karşı oynayabilir miyim, diye düşünürken şimdi hayalim gerçek oldu ve Obradovic’le çalışıyorum. Avrupa’nın sayılı koçlarından. Oyuncusunu, en ufak detaya kadar çalıştırıyor. Çalıştırmadığı bir şeyi asla istemiyor. Saha dışında da mükemmel bir insan. Herkesin saygı duyduğu kadar varmış.”

O Dönem İstediğim Şansı Bulamadım

“Fenerbahçe’ye ilk geldiğimde büyük hedeflerle transfer olmuştum. Tanjevic döneminde istediğim şansı bulamadım. Şimdi çok daha farklı, çok daha hedefleri yüksek bir Fenerbahçe Ülker’e geldim. Dört senelik ayrılık oldu. Bu sürede iyi sezonlar geçirdim. Başarılı oldum. Bu yıl hedeflerin ciddiyetinde ve bilincindeyim”

Beklenti Dörtlü Final

“Problemli oyuncu hiç yok. Yeni tanışmamıza rağmen iyi arkadaşlıklar oldu. Düzgün karakterlerden oluşan bir oyuncu topluluğuyuz. En başta koça ve birbirimize büyük saygı duyuyoruz. Hedeflerimiz belli. Herkesin beklentisi Avrupa Ligi’nde dörtlü final, biz de bunun ciddiyetindeyiz. İnşallah, hedefimize ulaşacağız. Kombine satışlarında rekorlar kırdık. Taraftarın bunu yapmasının tek sebebi var. Demek ki iyi bir kadro kurduk. Taraftar da buna inanıyor. Bu destek bizi başarıya götürür. Taraftarın bu desteği de beni çok heyecanlandırıyor.”

TRTSPOR

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler