Scariolo ateş püskürdü!

Tarihin en heyecan verici EuroBasket organizasyonlarından biri sona erdi ancak şampiyona bitmesine rağmen demeç savaşlarının ardı arkası kesilmiyor. Son olarak Sergio Scariolo, Pau Gasol hakkındaki çirkin iddialara Twitter hesabı üzerinden oldukça sert bir yanıt verdi. 

EuroBasket 2015 Yarı Finali’nde İspanya ile Fransa arasında hissedilen gerilim ve demeç savaşları Avrupa Şampiyonası bitmesine rağmen devam ediyor. Fransız basınında Pau Gasol hakkında yer alan performans artırıcı madde kullandığına yönelik iddialara Sergio Scariolo’dan sert bir yanıt geldi. Hatırlayacağınız üzere Pau Gasol dahil olmak üzere tüm oyunculara ve hakemlere yapılan profesyonel rutin testlerde İspanyol yıldızda şüpheye dahi rastlanmadığı kaydedilmişti, bu açıklamanın ardından adeta ateş püsküren Sergio Scariolo’nun Twitter hesabı üzerinden yayımladığı mesajın tamamı şu şekilde:

”Bana nasıl kaybedeceğini söyle, ben de sana nasıl sürekli kaybedeceğini söyleyeyim… Doping, hakemler, bahaneler… Rakiplerimizin kendi yenilgilerine nasıl tepki gösterdiklerini görüyorum. Daha emin ve iyimser bir biçimde gelecek turnuvaları dört gözle bekliyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler