Sasha Vezenkov, Olympiacos’taki en iyi 3 anını açıkladı!

Sasha Vezenkov açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz Turkish Airlines EuroLeague normal sezonunda MVP seçilen Sasha Vezenkov, Olympiacos kariyerindeki en iyi 3 anı listeledi.

Sportal.bg‘ye konuşan Vezenkov, Yunan ekibindeki en iyi 3 anı şu şekilde listeledi:

“Öncelikle AS Monaco karşısındaki beşinci maçı söyleyebilirim. (2022) Final Four’a ilk kez katılmaya hak kazanmıştık. Kostas Sloukas’ın son saniye üçlüğüyle kazandığımız Fenerbahçe Beko maçı… Son olarak 2022’de kazandığımız Yunanistan Kupası’nı ekleyebilirim. Çünkü takım uzun bir aradan sonra kupa kazandığı için duygusaldı.”

Bulgar oyuncu, Kostas Sloukas’ın Panathinaikos transferini de değerlendirdi.

“Taraftarların Sloukas’ın Panathinaikos’a transferine bu şekilde tepki vermesi normal. Bu profesyonel bir karardır. Herkes kendisi, ailesi ve hayalleri için kararlar verir. Kostas’la ben başarı ve hayal kırıklıklarıyla dolu üç yıl geçirdik. O benim arkadaşım ve bunların hiçbiri birlikte yaşadıklarımızı ve birlikte yazdığımız hikayeyi değiştirmiyor. O, deneyimli bir oyuncu ve şimdi bu baskıyla nasıl başa çıkabileceğini iyi biliyor.”

27 yaşındaki oyuncu, son olarak NBA’deki taraftarlara ve Sacramento Kings transferine değindi.

“ABD’deki taraftarlar Avrupa basketbolunu eskisi kadar izlemiyor. Bir şey duyduklarında veya gördüklerinde, neler olduğunu daha çok kağıt üzerinde görüyorlar. İstatistikleri vs… Bu yüzden muhtemelen daha meraklıdırlar. Ben hazırım. Basın toplantısında da söylediğim gibi, ne yapıyorsam onu ​​yapacağım, savaşacağım. Sacramento’nun yükselişte olması da kararımı etkiledi ancak bir teklif aldığımda veya bir şeye karar verdiğimde, sadece bir faktöre bakmıyorum. O kararı vermek için kesinlikle her şeye bakıyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler