Sasha Vezenkov: ”Hayatta size güvenen doğru insanları bulmak zorundasınız” | TB ÖZEL

Turkish Airlines EuroLeague Final Four’da Anadolu Efes ile karşılaşmaya hazırlanan Olympiacos’ta Sasha Vezenkov geçirdiği sezonu anlattı.

Belgrad’ın ev sahipliğinde gerçekleşen Final Four organizasyonunun ilk gününde takımlar mixedzone’da soruları cevapladılar. Olympiacos‘un yıldızlarından Sasha Vezenkov sezonun en iyi beşinde yer alarak bugünkü törende ödülüne kavuştu.

Aris Thessaloniki’de başlayan kariyerinde henüz 20 yaşına gelmeden Avrupa’da ün yapmayı başarmıştı. Ancak sonrasındaki üç sezonluk Barcelona kariyerini durgun geçirmişti. Olympiacos’a gelişiyle yeniden kendini parkede gösteren ve bu sezon takımın kilit oyuncularından biri olan Vezenkov sezonlar arasındaki farkı TrendBasket’e anlattı.

”Hayatta size güvenen doğru insanları bulmak zorundasınız. Bunlar olmadan kalan her şey imkansızlaşıyor. Buradaki sezonumda bana güvenen insanlarla birlikte çalıştım. Kendim için daha çok çalıştım. Yazın üstüne daha da koydum.

Buradaki takım arkadaşlarım, koçlarım, Olympiacos organizasyonu olmadan bunu başarmam imkansızdı. Onlara, aileme, arkadaşlarıma minnettarım. Geçirdiğim bu sezonun ana faktörü bu. Beni rahat ettirdiler, iyi hissettirdiler, bana alan ve zaman verdiler. Hepsi bu.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler