Sarunas Jasikevicius’tan COVID-19 hakkında ilginç yorumlar #EuroLeague

COVID-19’u ikinci kez atlatan Barcelona başantrenörü Sarunas Jasikevicius koronavirüs salgını hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.

Turkish Airlines EuroLeague ekiplerinden Barcelona’yı çalıştıran Sarunas Jasikevicius COVID-19 ile ilgili çarpıcı yorumlarda bulundu. Koronavirüsü iki kez atlatan Litvanyalı koç, BAXI Manresa ile oynanan lig maçından sonra sorulan soru üzerine bu konunun abartıldığını düşündüğünü söyledi:

“Söylediklerimi isteyen istediği gibi yorumlayabilir. 10 yıl önce böyle bir virüsü kapmış olsaydım muhtemelen birkaç bardak çay içer ve çalışmaya giderdim. Bütün bu ‘omikronlar, deltakronlar, ıvır zıvır’ olmasa durum aynen böyle olurdu. Bu zımbırtılara kimin ihtiyacı olduğunu bilmiyorum. Bu konuyla alakalı birçok şeye de katılmıyorum.”

“Bunları ne zaman söylesem sonrasında hiçbir yerde yayımlanmadığını ya da hiç kimsenin bahsetmediğini de görüyorum. Dediğim gibi; iki bardak çay içiyorsun ve devam ediyorsun.”

Litvanyalı efsanenin çalıştırdığı Barcelona EuroLeague’de 15 galibiyet ve üç mağlubiyetle puan tablosunun zirvesinde yer alıyor. İspanyol ekip yarın sahasında Olimpia Milano ile karşı karşıya gelecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler