Saat Farkı 7. Sıra Atlanta Hawks

NBA’in başlamasına 7 gün kala 7. sıraya koydukları Atlanta Hawks’u Saat Farkı ekibi değerlendirdi.

3 YORUMLAR

  1. Abi bu ne yahu, yılların bildigimiz Sefo’nu bir anda PF savunabilen 3lukcu konumuna yükseltmiş(demare oyleydı) yetmemis bir de geçen yıla gore ustune bir şey koymak yerine eksilen Hawks’i 8. yapmşınız. Atl hem bireysel yetenek hemde takım olarak batının ilk yedisinin altında, doğudada önünde cavs,bulls,raptors, olan bir takım yani max 11 de olmalılardı.

  2. Ben gerçekten anlamakta zorlanıyorum. Videonun neresinde Sefo Carroll’ın aynısı dediğimizi bana bi gösterebilir misiniz? Hatta tam tersini söylemişken Sefo farklı şeyler getirecek demişken? Ha yok bizim değil de Budz’ın öyle düşündüğünü söylüyosanız koçun herhangi bi yerde böyle bi açıklamasını gösterebilir misiniz? Sefo 4’leri savunacak dediği?

    Sıralama dediğiniz şey zaten fazlasıyla sübjektif bi olgu. Sıralıyosun işte. Buna bu kadar sinirlenip bu ne yahu falan demek cidden çok acayipmiş.

    @bediigul Bench katkısı bench’lerin oynadığı süreyle çok doğrudan orantılı. Dolayısıyla Celtics Spurs gibi bol rotasyonlu takımlar toplamda daha çok katkı alır sezon sonunda. Ama bench kalitesi olarak en öndeki takım GSW bence.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler