Ricky Rubio ile Cleveland Cavaliers’ın yolları yeniden mi birleşiyor? #NBA

Sezonu kapatan Ricky Rubio hakkında ciddi bir iddia ortaya atıldı.

2021/22 sezonuna çok iyi başlayan ancak aralık ayında sakatlanarak sezonu kapatan Ricky Rubio cephesinde yeni haberler var. Sakatlanmasının ardından Indiana Pacers’a takaslanan Rubio için ufukta Cleveland Cavaliers’a uzanan bir yol görünüyor.

Chris Fedor’un haberine göre İspanyol yıldız gelecek sezon kendisini yeniden Ohio’da bulabilir. Bu sezonun sonunda serbest kalacak olan Ricky Rubio’nun yeniden Cavaliers çatısı altında oynamasına olası gözüyle bakılıyor.

31 yaşındaki deneyimli oyuncunun sezon başında Cavaliers’a getirdiği rüzgarı arkasına alabilecek bir oyuncu bulunamaması halinde aynı boşluk yeniden Rubio ile doldurulabilir. Yazın serbest kalmasının yanı sıra 2022/23 NBA sezonunun da başını kaçırması beklenen basketbolcuyu isteyenler listesine Cavs’ın de girmesi bekleniyor.

Üzücü sakatlığı yaşamadan önce yeni takımıyla 34 maçta süre aldı. 13.1 sayı, 4.1 ribaund, 6.6 asist ortalamaları ile oynamıştı.

Ricky Rubio bu yaz düzenlenecek EuroBasket 2022’de de forma giyemeyecek. Sakatlığını da soğukkanlılıkla kabul ederek ”Sakatlandığımı kabullendim. Ne yapabilirim ki?” ifadelerini kullanmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler