Partizan’a müjdeli haber: Dejan Musli ile anlaşmaya varıldı!

Eski oyuncusu Dejan Musli’nin geciken ödemelerinin geçen yıllar sonunda ödenmemiş borca dönmesinin ardından hesapları bloke olan Partizan, maddi özgürlüğüne kavuşuyor.

2012 – 2014 yılları arasında Sırbistan’ın köklü ekiplerinden Partizan’ın formasını giyen Dejan Musli, son sezonuna dair alacaklarının ödenmemesi sebebiyle kulübün banka hesaplarına tedbir koydurmuştu. Oyuncunun menajerinin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamaya göre oyuncu ile kulüp arasında alacaklara dair anlaşma sağlandı. Birkaç gün içerisinde kulübün banka hesaplarına erişiminin yeniden sağlanması beklenirken biriken ödemelerinde yakında tahsil edileceği ifade edilldi.

Jenerasyonunun en önemli potansiyellerinden birisi olarak görülen Dejan Musli, FMP ve İspanya’da geçirdiği sezonların ardından iki sezon arka arkaya Sırp Devi Partizan’ın formasını terletmişti.

Partizan kulübü Musli ile yaşadığına benzer sorunlardan birisini şu sıralarda ülkemizin önemli kulüplerinden Banvit forması giyen Edo Muric ile de yaşamıştı.


Kaynak: Mozzart Sport

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler