Partizan taraftarlarından kombinelere rekor ilgi!

Partizan taraftarları, sezon başlamadan desteğini hissettirdi.

Partizan, 2023/24 sezonu için kombineleri henüz satışa çıkarmamış olsa da şimdiden taraftarlar yoğun ilgi gösterdi. Mozzart Sport‘un haberine göre taraftarlar, kombine biletlerine eşi benzeri görülmemiş bir ilgi var.

Haberde aktarılan bilgiye göre 17.000 taraftar, gelecek sezonki kombine biletlerine başvurdu. Partizan’ın kombine biletlerine bu kadar fazla ilgi gösterilmesinin nedeni olarak geçtiğimiz sezon Final Four’u yalnızca bir maç uzaklığında olmasından kaynaklanıyor. Kulüp taraftarları, gelecek sezon için takımını Final Four için önemli adaylardan biri olarak görüyor.

Partizan başkanı Ostoja Mijailovic, taraftarların yoğun ilgisine karşın şu sözleri söyledi:

“Altı yıl sonra bile Partizan taraftarlarının Avrupa düzeyinde sınırları zorlayan sevgisine hala hayret ediyorum. Sadece 24 saat içinde kombine biletleri satın almak için 17.000 kişi kaydoldu. Büyük desteğiniz için hepinize teşekkür ederim.”

Mijailovic, Partizan’ın playoff’a kalması durumunda kombinelerin play-off’larda da geçerli olup olmayacağına da değindi.

“Bu konuda herhangi bir karar verilmedi. Kombine biletlerin Turkish Airlines Euroleague playoff’ları için geçerli olmayacağını henüz düşünmedik.”

Sırp ekibi, geçtiğimiz sezon yalnızca bilet satışlarından 6 milyon euro gelir elde etti. Turkish Airlines EuroLeague resmi verilerine göre Partizan’ın iç saha maçlarını 341.833 biletli seyirci, ABA liginde ise 206.325 seyirci izledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler